Stretnutie členov

Stretnutie členov a priaznivcov CVZP, o.z.

Jedným z cieľov združenia je vzájomne združovať a zoznamovať tých, ktorí majú záujem sa neustále zlepšovať, byť výnimoční a snažiť sa prispieť svojim prístupom k zlepšovaniu kvality organizácie, v ktorej pracujú.

Z toho dôvodu bolo zorganizované dňa 25.6.2015 v Skalici po skončení Valného zhromaždenia CVZP, o.z. stretnutie členov a priaznivcov nášho združenia. Vo veľmi príjemnom prostredí vinného „sklípku" medzinárodne uznávaného vinára Alojza Masaryka sa stretli zaujímaví ľudia, ktorí neformálne diskutovali o svojich pracovných úspechoch a vzájomne sa podelili so svojimi poznatkami v oblasti implementácie modelu výnimočnosti EFQM, modelu CAF, ale aj oblasti spoločenskej zodpovednosti.

Na podnietenie „brainstormingu" nám do diskusie vstupovali vzácni hostia – charizmatický, talentovaný a výborný muzikálový herec Divadla Nová scéna (napr. hlavná postava Tomáša v muzikáli 8. svetadiel), spevák (oplatí sa počuť v jeho podaní šansóny, ale aj skladby od Lasicu, Suchého a Šlitra) občasný režisér a scenárista – Tomáš Majláth (známy ako syn Ildikó a László - Gergely zo seriálu Susedia) a stálica v kultúrno-spoločenskej oblasti – Zoro Laurinc – textár, dabingový režisér, herec, spevák (srdcovou záležitosťou sú šansóny). Jeho texty pozná niekoľko generácií. Spolupracoval so všetkými známymi interpretmi. Otextoval melódie najrôznejších žánrov od evergrínov, klasickej popmusic, cez cigánske piesne až po šansóny. Texty piesní vydal knižne ako Pesničky na čítanie.

Umelci vytvorili veľmi priaznivú atmosféru počas celého večera a približujeme ju na fotodokumentácii.

 

fot 3
0 0
0 0
 0  0